Jdi na obsah Jdi na menu
 


Takže..... čím bych tak začala........No máme tři morčátka  Lili, Timík a Vilík jsou to Naší miláčkové

ketré máme stráááášně moooc rádi:-)

Něco o Lili:
Narodila se někdy v květnu ted si nevzpomenu kterého, ale vím kdy jsem jí přinesla domů byla to přesně 10.5.2005.Je to samička a je dvoubarevná.Je to moje zlatíííško:) a mám jí stráááášně moooc ráda ......... Nejradši papa mrkvičku, jablíčko, seno, travičku a okurku.....

ObrazekNěco o Timíkovi:

Narodil se na jaře a dostala jsem ho k narozeninám které mám v květnu. Má hnědo bílou srst a na čumáčku a na tlapičce malinkatý černý puntík =o)) Má mooc rád seno a listy pampelišky. Také moc rád běhá v ohrádce. Tak to je něco o Timonkovi... Mám ho strááášně moooc ráda =o)))

Obrazek

Něco o Vilíkovi

Vilík se narodil přibližně v dubnu.Má 3 roky.Já jsem si ho přinesla domů 12.5.2003.Vilíček byl barevné klubíčko.Strašně mu chutná jetel, jablíčko, tráva, pampelišky, ovoce, zelenina a tvrdý chlebík:-)Rád běhá celý den venku a taky se strašně rád mazlí.A mám ho moc moc rááda...A je to lumpík:-)

Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Denča

(Denča, 16. 7. 2006 10:37)

Timík taky není narozený v květnu ale asi v dubnu... Ale taky jsem si ho přinesla domů v květnu no :)))

Anča

(Anča, 8. 7. 2006 18:36)

No ted jsem si vzpoměla , že Lili taky není narozená v květnu... někdy v únoru nebo tak nějak... ale máme stejné to, že všechny tři jsme je dostali v květnu :)

Asi ne!

(Anet, 8. 7. 2006 18:26)

No ale Vilík se narodil někdy v dubnu!Já si ho přinesla na začátku května...mínus 1 měsíc od narození...On se narodil v dubnu:-)Ale přinesli jsme si je v květnu

KVĚTEN !!

(Anča, 7. 7. 2006 11:08)

Holky já si všimla jak to tady čtu, že všechny tři morčátka jsou narozená v květnu !! :-) Máme teda štěstí